Метою навчальної практики «Трактори і автомобілі» є поглиблення теоретичних знань, набуття вмінь і навичок розбирання, складання і регулювання типових спряжень та складальних одиниць, вивчення взаємодії механізмів і систем тракторів, автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Дана практика проводиться на базі учбово-виробничих майстерень, які забезпеченні необхідною технікою, що дає змогу проводити практику в повному обсязі, згідно з програмою.
Двигун СНД-60/62 ТЕМА 2. Розбирання, складання і регулювання вузлів, механізмів і приладь карбюраторного двигуна Двигун ЗІЛ-130 ТЕМА 3. Розбирання, складання і регулювання складальних одиниць систем живлення дизельних двигунів Паливні насоси, фільтри, форсунки, дизель Д-240 ТЕМА 4. Розбирання, складання, регулювання складальних одиниць системи живлення карбюраторного двигуна Д-65, СМД-62, паливні насоси, фільтри, карбюратор К-89А, двигун ЗІЛ |
ТЕМА 5. Розбирання, складання і регулювання системи живлення на діючому двигуні Т- 150К, ЮМЗ-61,Генератори Г-306, 13, 3701, 15, 3701, Г-250, прилади систем запалювання ТЕМА 6. Розбирання, складання, регулювання механізмів і вузлів системи пуску двигуна. Пуск двигуна. ТЕМА 7. Часткове Розбирання, складання та регулювання складальних одиниць електричного обладнання тракторів і автомобілів. ТЕМА 8. Розбирання, складання і регулювання механізмів трансмісії тракторів і автомобілів. ТЕМА 9. Розбирання, складання, регулювання механізмів ходової частини тракторів і автомобілів.
|