Матеріально-технічне забезпечення

Матеріальна база для підготовки фахівців технічних спеціальностей складається з 114 кабінетів, 58 лабораторій, 63 одиниць автотранспорту, у тому числі: 27 автомобілів, 30 тракторів, 6 комбайнів, 7 учбових полігонів і учбово-дослідницького господарства загальною площею 740 га.Автомобіль ЗІЛ-130


Робоче місце по вивченню
двигуна ЗІЛ-130

Стенд КИ-968


Комбайн КПК-3 призначений
 для збирання картоплі


Станок токарно-гвинторізний К-62

Цех ремонту двигунів

Лабораторії дозволяють студентам ознайомитися з будовою, технічними характеристиками, принципом роботи, регулюваннями, обслуговуванням устаткування, машин, механізмів, вузлів, агрегатів.
Учбово-виробничі майстерні коледжу забезпечують проведення практик для студентів спеціальності механізація сільського господарства, в ході яких вони здобувають навички з ремонту дизельних і карбюраторних двигунів, технічного обслуговування, діагностики тракторів і автомобілів, а також проводять ремонт сільгосптехніки.

Трактор МТЗ-80 з дисковим
лущильником ЛДГ-10

Трактор МТЗ-80 з сіялкою СЗ-3,6


Особлива увага при підготовці техніків-електриків педагогічний колектив уділяє придбанню студентами практичних навиків.
Всі види практик проводяться в спеціалізованих лабораторіях, які оснащені відповідними робочими місцями, де студенти проводять наладку, монтаж, пробний пуск лічильника, проводять розрахунки електроустаткування, вивчають різноманітні несправності і методи їх усунення. Керівники практик шляхом імітації створюють несприятливі або аварійні ситуації, які частіше за все зустрічаються в с/г виробництві при експлуатації електроустаткування. Таким чином, перед студентами стоїть реальна задача знайти вихід з ситуації, що склалася.Робоче місце по монтажу проводки


Робоче місце з ТО пускової, захисної апаратури, та засобів автоматики

Новокаховський коледж з 2006 року готує фахівців по обслуговуванню інтелектуальних інтегрованих систем. Ґрунтуючись на вже створених в учбовому закладі, комп'ютерних класах, телестудії, інтернет-класі, лабораторії інтерактивного навчання були організовані учбові практики по даній спеціальності, які дають можливість студентам проводити ремонт і обслуговування офісної техніки, налагоджувати локальну мережу, проводити монтаж засобів автоматизації, працювати з пристроями на мікроконтролерах.


Компьютерний клас з виходом
до мережі Internet

Електромонтажна майстерня


У коледжі при навчанні студентів по спеціальностях "Організація виробництва" і "Економіка підприємств" враховуються новітні тенденції, під час проходження практичного навчанні студенти створюють віртуальні підприємства, розробляють бізнес – плани, працюють в умовах максимальний наближеним до виробничих: проводять хронометраж робочого часу в умовах виробництва, ведуть облік зарплати, розрахунок собівартості продукції і послуг, визначають дохід і результати діяльності підприємств, проводять статистичні дослідження, знайомляться з новітніми технологічними процесами в сільгоспвиробництві.

Практичне навчання студентів спеціальності "Правознавство", в ході якого студенти придбавають навики і уміння в організації кадрової роботи, складанні договорів; ознайомлюються з претезійно-позовною діяльністю підприємств, беруть участь в судах за рішенням господарських суперечок та ін., проводиться на базі учбового закладу, підприємствах і організаціях аграрного сектора, а також в органах державної влади, юстиції, судах.
На базі коледжу в 2000 році, за узгодженням з міським виконавчим комітетом, почав роботу студентський інформаційно-консультаційний центр з правових питань «Гаряча лінія», в якому студенти-правознавці надають юридичну допомогу соціально незахищеним верствам населення. За період його роботи більше 3000 чоловік звернулися по допомогу. Можливість отримання практичних навиків студентами є основною задачею створення центру.

Метою практичного навчання за фахом "Землеустрій" є придбання навиків і умінь у використанні геодезичної і комп'ютерної техніки, вивчення і робота з аерофотозніманнями, проведення дешифрування місцевості, складання проектів землеустрою.
Меню сайта
Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0